List/Grid

Sport Subscribe to Sport

Nuri Seferi, kampion i Evropës ne WBO

Nuri Seferi, kampion i Evropës ne WBO

 

Ja ku e shohin policët brazilianë golin e Neymar

Ja ku e shohin policët brazilianë golin e Neymar

Një numër i madh forcash policore dhe ushtarake ishin në gatishmëri të lartë gjatë ceremonisë hapëse të Kampionatit Botëror dhe gjatë ndeshjes së parë mes Brazilit dhe Kroacisë, e fituar… Read more »

Perez angazhohet personalisht për Ramires

Perez angazhohet personalisht për Ramires

Real Madridi ka vendosur të bëjë përpjekje maksimale për transferimin e mesfushorit të Chelseat, Ramires. Marca raporton se presidenti Florentino Perez ka vendosur të angazhohet për brazilianin, pas një bisede… Read more »

Prandelli: Pogba, mesfushori më i mirë në botë

Prandelli: Pogba, mesfushori më i mirë në botë

Përzgjedhësi i Italisë, Cesare Prandelli, e ka quajtur Paul Pogban si mesfushorin më të mirë në bote. Futbollisti i Juventusit tashmë konsiderohet në nivelin e top-lojtarëve dhe që nga ardhja… Read more »

Elizabeta Ivezaj, Miss Miçigani konkurron për Miss USA

Elizabeta Ivezaj, Miss Miçigani konkurron për Miss USA

Konkursi i bukurisë për të zgjedhur Miss USA këtë vit do të mbahet më 8 qershor, dhe përfaqësuesja e shtetit të Miçiganit është Elizabeth (Elizabeta) Ivezaj, bija e dy shqiptarëve… Read more »