Abonohu tek Aktuale

Aktuale

Arbana Xharra merr çmim prestigjioz nga Departamenti Amerikan i Shtetit

Arbana Xharra merr çmim prestigjioz nga Departamenti Amerikan i Shtetit

Botuar ne Zemra Shqiptare…Kryeredaktoja e gazetës “Zëri”, Arbana Xharra, është nderuar me çmim prestigjioz ndërkombëtar nga Departamenti Amerikan i Shtetit(DASH) për guxim në Evropë, të cilin do t’ia ndajnë të… Read more »

Edi Rama , në Bukuresht. Nënshkruhet marrëveshje për pensionet.

Edi Rama , në Bukuresht. Nënshkruhet marrëveshje për pensionet.

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama në vizitën e zyrtare në Rumani është pritur nga Kryeministri i Rumanisë Victor Viorel Ponta me ceremoni shtetërore. Pas ceremonisë dy kryeministrat bënë të mundur… Read more »

“Mirënjohja e qytetit të Tiranës” I jepet  z Behgjet Pacolli nga kryetari bashkisë Lulëzim Basha

“Mirënjohja e qytetit të Tiranës” I jepet z Behgjet Pacolli nga kryetari bashkisë Lulëzim Basha

Dje gjatë qëndrimit në Tiranë me rastin e dekorimit të tij me Urdhërin më të Lartë “Nderi i Kombit”, zotëri Behgjet Pacolli u takua me kryebashkiakun dhe kreun e Partisë… Read more »

Abonohu ne Diaspora

Diaspora

Abonohu ne Sport

Sport

Abonohu ne Editorial

Editorial